Naujienos

AtvirukasTILTAI Į PRIEKĮ

Šiais metais pats svarbiausias JCI Lietuva renginys – Nacionalinis kongresas, o kartu su juo Jaunimo forumas “Ateities Lyderių Laboratorija” –  vyks Vilniuje, Lietuvos sostinėje.

Jūsų laukia puiki programa, ypatingos pažintys, atradimai ir neužmirštamos akimirkos rudeniškomis spalvomis švytinčiame Vilniaus senamiestyje.


Ismail Haznedar, JCI Pasaulio prezidentas 2015  sveikina mus ir kviečia visus susitikti JCI Lietuva Nacionaliniame kongrese ir Jaunimo forumas “Ateities Lyderių Laboratorija”!
J.Borg_kvietimas
Jonathan J. Borg, 2015 Vykdantysis Prezidentas: “Visus kviečiu į JCI Lietuva Nacionalinį kongresą, kur švęsime ne tik 100-ąjį JCI pasaulio jubiliejų, JCI Lietuva 25-ąjį jubiliejų, ber ir dalinsimės lyderystės patirtimi Jaunimo forume “Ateities Lyderių Laboratorija”! Ateik ir švęsk, mokykis ir tobulėk kartu su JCI Lietuva.”
 Inga_kvietimas_vilnius_crop
Inga Navickienė, viena iš “JCI Sostinė” įkūrėjų, JCI Lietuva Senato Prezidentė: “Brangūs JCI draugai, Jus į Vilnių, Europos geografinį centrą, kur Jūsų laukia įdomios diskusijos jaunimo verslumo ir lyderystės temomis, novatoriškos įmonės ir daug malonių siurprizų.”
Virginija_kvietimas
Virginija Pilipavičiūtė, JCI Lietuva Prezidentė:Nuoširdžiai kviečiu kiekvieną susiburti drauge rugsėjo 18-20 d. Vilniuje ir dalintis savo lyderystės ir verslumo istorijomis, kurios, manau, įkvėps ne vieną jauną žmogų, siekti savo svajonės! Lauksiu kiekvienio Jūsų Vilniuje!”