Šeštadienio seminarai

loreta pi_seminaras

Savęs pažinimo dirbtuvės su Loreta Pivoriūnaite “Nuo svajonės iki realybės” – atskleisk savo potencialą!

Rugsėjo 19 d., 10:00-11:30

Įkvėpimo dirbtuvės “Nuo svajonės iki realybės” kiekvienam iš dalyvių padės atsakyti sau į klausimą, ar tikrai, tai, ką dabar darau yra mano svajonė, o gal kažkur tūno pasislėpęs mano tikrasis potencialas tik nedrįstu jo išleisti į laisvę?

Šiose dirbtuvėse per koučingo žaidimą “Points of You”, kurį ves patyrusi mokymų trenerė, JCI Lietuva atstovė Loreta Pivoriūnaitė, rasite atsakymus sau ir apie save.

Tačiau tam, kad svajonės taptų realybe, vien svajoti nepakanka – reikia žengti pirmuosius žingsnius ir VEIKTI. Tad šios įkvėpimo sesijos metu išsigryninsite konkrečius žingsnius, kuriuos jau kitą dieną galėsite žengti savo svajonių link.

Koučingo žaidimas “Points of You” yra itin veiksmingas įrankis užsiimant saviugda ir tobulinant tarpusavio komunikavimą. Žaidžiant ne tik maloniai leidžiamas laikas – svarbiausia, kad galima turėti apmąstymui reikalingų pauzių, paprovokuoti save pagalvoti kitaip, atrasti naujų požiūrio kampų į įvairias gyvenimiškas situacijas.

Loreta Pivoriūnaitė yra mokymų sprendimų konsultantė, “Just a Moment, training“ įkūrėja, sertifikuota kultūrinio intelekto ekspertė, metodiką darbui su organizacijomis ir žmonėmis įgijusi „The Cultural Intellegence Center“ Vokietijoje pas prof. David Livermore, kuris yra pripažintas kultūrinio intelekto (CQ) knygų autorius ir tyrėjas praktikas. Loreta yra baigusi sąmoningumo, įkvėpimo, koučingo žaidimo „Points of You“ metodiką ir yra sertifikuota žaidimo meistrė ir praktikė, įgijusi Baltijos koučingo centre. Turinti teisės magistro laipsnį, studijų metu stažavosi Slovakijoje, darbinės mokymų ir konsultavimo patirties įgijo Švedijoje, Belgijoje, Indijoje, Jungtinėse Valstijose, Vokietijoje. Loreta yra Šiaurės šalių verslo apžvalgos (Nordic Business Report) viena iš komisijos narių renkant iškilius, jaunus verslo atstovus.

Daugiau apie Loretos veiklas: http://www.loretapi.com arba www.facebook.com/loretapiplus.

Konstantin Abramov

Konstantin Abramov seminaras “Efektyvi komunikacija – šablonų laužymas “(rusų k.)

Rugsėjo 19 d., 10:30-12:30

JCI Lietuva kviečia į savo svečio, JCI Rusija 2014 metų Prezidento, JCI Senatoriaus Konstantin Abramov seminarą „Efektyvi komunikacija – šablonų laužymas“ ( „Эффективная коммуникация – разрыв шаблонов“ – paskaita vyks rusų kalba).

Lektorius yra psichologijos mokslų kandidatas, NLP meistras, Frank Pucelik mokinys ir pasekėjas, įvairių psichologų draugijų narys, konkursų vertinimo komisijų narys, universitetų dėstytojas, dėstantis juose „Efektyvios komunikacijos“ kursą.

Seminaro planas:

  1. Kas, kodėl ir kaip mumis manipuliuoja.
  2. Kas tai per žaidimas ir kas Tu esi tame žaidime?
  3. Priėmimo raktai.
  4. Sulaužyk šablonus!