Vizitai į įmones

bio

VIZITAS Į “BIOTECHPHARMA” Rugsėjo 19 d. 13.30 val. (trukmė 2 – 2,5 val., lietuvių k.). Adresas: Mokslininku g. 4, Visoriai.

Registracija į vizitą čia.

Nemokamu transportu į įmonę pasirūpinsime. Susitinkame 12:45 val. prie įvažiavimo į ISM universiteto vidinį kiemą, Arklių g. 18, Vilnius.

  • Prezentacija apie įmonę (trukmė apie 45-60 min).
  • Ekskursija po mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros laboratorijas bei gamybos centrą kartu su profesoriumi Vladu Bumeliu (trukmė 60-90 min).
  • Kava, arbata, užkandžiai

Ar kada nors pagalvojote, kokios technologijos naudojamos vaistų gamybai? Kaip mokslininkai dirba laboratorijose? Į šiuos ir dar daugiau klausimų atsakymus galėsite sužinoti jau labai greitai – per JCI Lietuva Nacionalinę konferenciją!

Šeštadienio popietę turėsime galimybę aplankyti bendrovės Biotechpharma unikalų Rytų Europoje mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei gamybos centrą.

Šiame centre teikiamos komplesinės biotechnologinės farmacijos paslaugos – nuo užsakomųjų mokslinių eksperimentų iki bandomųjų vaistinių preparatų gamybos ikiklinikiniams ir klinikiniams tyrimams. Platus teikiamų paslaugų spektras suteikia didelį pranašumą tiek bendrovės, tiek apskritai Lietuvos konkurencingumui biotechnologijų ir biofarmacijos srityse. Šiuo metu įmonė vysto projektus su daugiau nei 15 skirtingų tarptautinių farmacijos kompanijų visame pasaulyje. Tyrimų centras užima net 3460 kv. metrų plotą. Iš jų tiriamųjų vaistinių preparatų produkcijai skirtas plotas – 2000 kv. m., mokslinių tyrimų ir vystymo laboratorijoms ir kitoms erdvėms – 1460 kv. metrų.

Bendrovė „Biotechpharma“, įkurta 2004 m., priklauso „Northway“ įmonių grupei.

robotika VIZITAS Į “ROBOTIKOS AKADEMIJĄ” Rugsėjo 19 d. 13.30 val. (lietuvių arba anglų k.). Adresas: J. Jasinskio g. 16F.

Registracija į vizitą čia.

Susitinkame 13 val. prie įvažiavimo į ISM universiteto vidinį kiemą, Arklių g. 18, Vilnius.

Kviečiame Jus sudalyvauti VŠĮ “Robotikos akademija” veiklos pristatyme apie moderniausių technologijų panaudojimą mūsų kasdieniuose darbuose, pardavimų bei marketingo veiksmuose. Vienas iš VšĮ “Robotikos akademija” įkūrėjų  Kristijonas Vasiliauskas pademonstruos, kaip valdyti PPT prezentaciją savo kūnu, kaip įvertinti, ar smegenys pasiruošusios priimti tinkamus sprendimus bei kaip technologinės revoliucijos keičia ir pakeis mūsų gyvenimus. Sužinosime daug įdomaus apie robotus namuose, ir patys praktiškai išbandysime  žmogaus bio potencialo galimybes bei panirsime į beribę virtualią realybę.

VšĮ “Robotikos Akademija” – neformalaus ugdymo viešoji įstaiga, rengianti vaikų lego robotikos būrelius, vasaros stovyklas, edukacijas, mokymus įmonėms, gimtadienius visai šeimai ir smagius robotikos vakarus suaugusiems. Akademijoje mokomasi remiantis Lego Education ir Lego Serious Play metodikomis. Kristijonas Vasiliauskas,  jaunasis VŠĮ “Robotikos Akademija”įkūrėjas bei robotikos ir programavimo instruktorius, lektorius. Jis organizuoja modernius projektus, renginius, kuria reklamines idėjas, skaito pranešimus konferencijose, veda mokymus , savo veikloje aktyviai naudodamas pažangiausius technologinius sprendimus, kuriais pasidalins smagaus ir interaktyvaus pristatymo metu. ROBOTAS – tai dirbtinė esybė, savarankiškai vykdanti veiksmus ir taip pat savarankiškai reaguojanti į aplinką. Bazinis „Lego Mindstorms“ robotas nė kiek neprimena humanoido, tai tiesiog dėžutė, prie kurios pritvirtinti ratukai ir dar keletas detalių. Bet tinkamai suprogramavus – sukūrus kad ir primityvų dirbtinį intelektą – dėžutė su ratukais tampa visiškai autonomiškai (o kartaiskaip ir tikras žmogus – nenuspėjamai) besielgiančiu tvariniu.

GreenGarage VIZITAS Į “GREEN GARAGE” Rugsėjo 19 d. 15.00 val. (lietuvių arba anglų k.). Adresas: Konstitucijos pr. 12. Kviečiame Jus išbandyti “Green Garage” pirmąsias Baltijos šalyse kūrybines dirbtuves. Vizito metu dalyvausite šiose veiklose:

  • Green Garage pristatymas.
  • Supažindinimas su įranga.
  • Elektronikos/lazerinės pjaustyklės užsiėmimas.
  • Užkandžiai ir gėrimai.

Green Garage – tai kūrybinės dirbtuvės, elektronikos laboratorija bei mokymų centras. 3D spausdintuvai ir skeneriai, lazerinė pjaustyklė, įvairios apdirbimo staklės, naujausi kompiuteriai – tik dalis įrangos, kurią talpina pačiame Vilniaus centre duris atvėrusios pirmosios Baltijos šalyse profesionalios kūrėjų dirbtuvės „Green Garage“. Visa įranga gali naudotis kiekvienas, kuris domisi technologijomis, turi idėjų ar nori sukurti ką nors naujo.