Ruslan Makarov seminaras

Laikas: Rugsėjo 17 d., 18- 20 val.

Vieta: ISM universitetas, Arklių g. 18

Dalyvio mokestis:
Nacionalinio kongreso dalyviams – nemokamai
Kitiems – 5 Eur

Registracija čia.

JCI Lietuva kviečia į ilgamečio ir aktyvaus JCI Rusija nario, dabar jau Senatoriaus Ruslan Makarov 2 valandų seminarą „Aš atėjau suteikti Jums DŽIAUGSMO“ (seminaras vyks rusų kalba). Lektorius yra Tarptautinio fondo “Žmonija” prezidentas, teisės mokslų daktaras (autorinė teisė) ir etnologijos mokslų kandidatas, Tarptautinio fundamentalaus mokymo universiteto profesorius, mokslinių monografijų filosofijos, teisės ir etnologijos klausimais autorius.

Ruslan Makarov veda tik autorinius seminarus, skirtus asmenybinių įgūdžių lavinimui ir sėkmės etikos suvokimui. „Info Sprogimas“, „Dievo veidrodis“, „Nuo akmens iki Kosmoso“, „Legendos apie laiką“ – tai tik keli Ruslano autoriniai seminarai. Minėtų seminarų ir asmeninės patirties pagrindu 2015 metais buvo sukurti 2 sisteminiai (nuo 8 iki 48 valandų) mokymai – seminarai: „Aš atėjau suteikti Jums DŽIAUGSMO“ ir „Ilgas LAIMINGAS gyvenimas“.

Seminaras „Aš atėjau suteikti Jums DŽIAUGSMO“

15-20 min.: laikas skirtas susipažinti su auditorija.

40-45 min. : temos atskleidimas, schemų bei Džiaugsmo ir Laimės sąvokų pasiūlymas. Bendras pasiūlytų sąvokų ir apibrėžimų aptarimas. Auditorijos vaizdinio formavimas Džiaugsmo sąvokos atžvilgiu. Visų ir kiekvieno atskirai Džiaugsmo gavimo koncepcijos.

45-60 min.: Cheminių procesų, vykstančių smegenyse, įvairiausių psichopraktikų , susijusių su Džiaugsmo pojūčiu aptarimas, įgūdžių ir konkrečios psichofizinės praktikos formavimas, siekiant patirti Džiaugsmą ir jaustis laimingam maksimaliai ilgai. Šios praktikos autoriaus patirtos asmeniškai ir parinktos konkrečiai auditorijai.

Papildomas laikas – klausimai, diskusija išdėstyta tema.